( 06 Stycznia 2016 )

24 Finał WOŚP!

Hufiec ZHP Kęty, Sztab WOŚP w Gminie Kęty oraz Dom Kultury w Kętach zapraszaj na
24. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY,
który odbędzie się już w tą niedzielę 10. stycznia 2016 r. w Domu Kultury w Kętach.

Od rana wolontariusze WOŚP będą stać w strategicznych miejscach w naszej gminie, o godzinie 9:00 Kęckie Harpagany wyruszą na bieg „Pomaganie przez bieganie”, Strażacy z OSP Kęty wraz z Grupą Poszukiwawczo – Ratowniczą zaprezentują się na Rynku w Kętach, w Domu Kultury będzie można obejrzeć zabytkowe pojazdy, a o 16:00 posłuchać szalonych rytmów lokalnych zespołów. Szczegóły na plakacie znajdującym się poniżej.

Serdecznie zapraszamy!