( 14 Października 2015 )

Zapraszamy na festiwal!

Serdecznie zapraszamy na festiwal piosenki harcerskiej oraz koncert zespołu "Cisza jak Ta"

Koncert odbędzie się 15 Listopada w Domu Kultury w Kętach. Do uczestnictwa w festiwalu mogą zgłaszać się zespoły harcerskie oraz soliści. Minimalna liczba członków zespołu wynosi 3 osoby.

Koszt wpisowych wynosi:

• Uczestnik festiwalu (członek zespołu będący członkiem ZHP): 5 zł
  • Gość (bądź członek zespołu nie będący członkiem ZHP) - festiwal + koncert: 10 zł
  • Bilet na sam koncert: 15zł

Pełne informacje odnośnie zgłaszania zespołów, plan festiwalu oraz wszelkie inne informacje do znalezienia w regulaminie poniżej: