( 12 Października 2015 )

Nowy Start!

Czuwaj!

Bardzo serdecznie witamy wszystkich po małej przerwie na naszej nowej stronie internetowej. Gorąco zachęcamy do śledzenia harcerskich aktualności, gdyż przed nami masa wielkich wydarzeń, przedsięwzięć i kolejnych wyzwań.

Wrzesień był dla nas niezwykle aktywnym miesiącem. Dnia 12.09.2015 roku dwudziestu instruktorów jednogłośnie zadecydowało, iż po czterech latach pełnienia funkcji komendanta hufca przez druha phm. Piotra Grabowskiego, jego miejsce zajmie druhna pwd. Anna Smolarska. W nowym składzie znaleźli się również: druh phm. Krzysztof Maga – zastępca komendanta ds. organizacyjnych, druhna phm. Hanna Urbańczyk – zastępca komendanta ds. programu i pracy z kadrą oraz druh pwd. Andrzej Jura. Funkcję skarbnika hufca ponownie pełnić będzie druh hm. Tomasz Gregorczyk. Instruktorzy wybrali także członków Komisji Rewizyjnej.

We wrześniu uczestniczyliśmy również w Inauguracji Roku Harcerskiego ZHP Chorągwi Krakowskiej 2015/2016 „KWIntesencja COOLtury” w Wieliczce. Tam, spośród ponad pięćdziesięciu patroli, nasza 9 DStH „Zodiak” zdobyła pierwsze miejsce w pionie starszoharcerskim.

Na nowej stronie, w zakładce „Hufiec” znajdziecie Państwo aktualne informacje o komendzie Hufca, jego historii, o naszym bohaterze oraz rozkazy Komendanta.
Odsyłamy również do zakładki „Dla rodziców” specjalnie zadedykowanej Rodzicom naszych wspaniałych obecnych i przyszłych harcerzy, gdzie znajdą państwo między innymi wykaz drużyn z miejscami i terminami ich zbiórek na które już teraz serdecznie zapraszamy.

Już wkrótce pojawią się pierwsze informacje o listopadowych wydarzeniach – pozostańcie Państwo z nami!

Zapraszamy do udostępniania nowej strony oraz przesyłania propozycji i znalezionych błędów pod TYM linkiem. Informujemy iż strona będzie stale rozwijana i ulepszana, w zwiazku z czym jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.